Міжфакультетський захід “Практичні особливості кримінального та адміністративного судочинства”

21 вересня під керівництвом завідувача кафедри обліку і фінансів к.е.н. Наталі Рошко відбувся міжфакультетський захід “Практичні особливості кримінального та адміністративного судочинства”, з участю лекторів-практиків: адвоката та викладача кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін Білінської Л.В. і викладача кафедри фундаментально – правових дисциплін Кушніра Я.В. та студентів всіх спеціальностей.

В ході заходу обговорювали, в форматі діалогу, практичні ситуації та аспекти застосування адміністративного та кримінального законодавства, проблематику застосування адміністративно – господарських санкцій, що виносяться органами державної влади, відносно суб’єктів підприємницької діяльності та особливості кримінально-правової кваліфікації злочинів у сфері електроннообчислювальних систем та технологій (відповідальність за використання об’єктів інтелектуальної власності та ЕОМ).

Дякуємо організаторам та учасникам!