Науково-практичний семінар “Особливості приватизації землі в умовах воєнного стану”

13 березня 2023 року за ініціативою викладача кафедри фундаментальних правових дисциплін, юриста-практика Я.В.Кушніра та нормативно-правової підтримки юридичної клініки ПВНЗ “Буковинський університет” було організовано та проведено науково-практичний семінар “Особливості приватизації землі в умовах воєнного стану”.

На семінарі були підняті актуальні для сьогодення питання, розглянута практична ситуація з колізійними елементами, проаналізована законодавча база. Для консультації з практичних аспектів був запрошений спеціаліст – інженер Новоселицького бюро технічної інвентаризації В.І.Шевчук. Практичні питання завжди цікаві, студенти активно включилися в роботу, підготували презентації з піднятої проблематики.

На заході були присутні завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н. Селезньова О.М., завідувач кафедри фундаментальних правових дисциплін, к.ю.н. Утєхін І.Б. та студенти юридичного факультету.

Дякуємо організаторам за цікаво проведений захід!