Участь представників юридичного факультету у “FEST наука”

19 травня 2024 року Радою молодих вчених при Чернівецькій обласній державній адміністрації ініційовано науково-просвітницький захід “FEST наука”. Член Ради молодих вчених при Чернівецькій ОДА, доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін ПВНЗ “Буковинський університет”, к.ю.н. Іванна ПОЛОНКА була запрошена оргкомітетом на даний захід, який і відвідала разом з студентами юридичного факультету.

Захід було присвячено вшануванню пам’яті видатних українських науковців, які стали жертвами тоталітарних режимів. Саме тут, на заході, популяризували науку у доступній формі: через цікаві інсталяції просто неба у сквері імені Сидора Воробкевича, наукові досліди, презентації, участь у інтерактивах та спілкування з науковцями різних сфер.
Іванна Анатоліївна разом зі своїми підопічними, студентами нашого університету, відвідала 38 захоплюючих локацій, створених науковими та науково-дослідними установами Чернівецької області.

Усі чудово провели час та набралися нових вражень та мотивації до наукової діяльності. Дякуємо організаторам!