Участь в обласній олімпіаді з англійської мови

27 березня 2024 року відбулася Обласна олімпіада з англійської мови серед студентів першого-другого курсів закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області, у якій взяла участь студентка Фахового коледжу ПВНЗ “Буковинський університет” Катерина БАНДУРОВСЬКА (група П-11). Керівником у підготовці до олімпіади стала викладач іноземної мови кафедри фундаментальних юридичних дисциплін Марина ТРАЧУК.

Участь у подібних заходах надає можливість учасникам спробувати свої сили у тій чи іншій сфері, набратися досвіду, підвищити рівень соціалізації тощо. Особливо це стосується практики впровадження у професійну діяльність вміння спілкування на англійській мові.

Висловлюємо вдячність організаторам за можливість участі та бажаємо учасникам майбутніх перемог!