Участь у Міжнародному правничому форумі

9 червня 2023 року у м.Чернівці пройшов VІ Міжнародний правничий форум “Права людини та публічне врядування в сучасних умовах”, у якому прийняли участь науковці з більше 20 українських та закордонних закладів вищої освіти. Від ПВНЗ “Буковинський університет” на заході виступила завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, доктор юридичних наук Ольга СЕЛЕЗНЬОВА, яка представила доповідь на тему “До питання теоретичної сутності інформаційних прав”.

Форум проходив у змішаному форматі на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федоровича. Це дало змогу під’єднатися до онлайн-виступів представникам закладів інших держав (Польщі, Румунії, Молдови, Болгарії, Словацької Республіки), а також іншим науковцям та посадовим особам – Олені ЛИС, народному депутату України, голові підкомітету з питань загальної, середньої, інклюзивної освіти та освіти на тимчасово окупованих територіях, кандидату юридичних наук; Тетяні КОЛОМОЄЦЬ, члену-кореспонденту Національної академії правових наук України, декану юридичного факультету Запорізького національного університету, доктору юридичних наук, професору, та багатьом іншим.

Доброзичлива та дискусійна спрямованість форуму створила ту неповторну атмосферу, яка притаманна науковим заходам високого рівня.

Дякуємо організаторам та учасникам за плідну роботу на науковій ниві! Тримаємо освітньо-науковий фронт!