Батьківські збори у майбутніх правознавців

5 квітня 2024 року куратором груп П-101 та П-11, доцентом кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н. Іванною ПОЛОНКОЮ організовано та проведено батьківські збори з метою доведення до відома батьків стану навчальної та виховної роботи зі студентами за поточний навчальний рік та ознайомити з результатами минулої сесії.

Збори проходили у два етапи: спочатку куратором у вигляді презентації на мультимедійному проекторі було висвітлено загальну інформацію, а потім відбулись індивідуальні консультації з батьками щодо успішності конкретних студентів. Такий підхід дав змогу чітко дотриматися принципу академічної таємниці та провести бесіди з батьками виключно щодо їхньої дитини.

У цілому батьки залишилися задоволені успіхами своїх дітей, а батьківські збори пройшли у вільній, невимушеній атмосфері загальної доброзичливості.

Дякуємо вам, батьки, за наших розумних та відповідальних студентів, за нове покоління української нації!