Батьківські збори на юридичному факультеті

24 листопада 2023 року на юридичному факультеті ПВНЗ “Буковинський університет” відбулися батьківські збори, організовані та проведені куратором першокурсників, доцентом кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н. Лесею РУСНАК.

На зустріч були запрошені науково-педагогічні працівники, які виступали як в аудиторії, так і онлайн (завдяки підключений скайп-конференції). Виступила перед батьками і декан юридичного факультету, к.ю.н. Стелла КЕЛЬБЯ.

Були підняті питання навчального та виховного процесу, організації студентського життя в університеті; розглянуті існуючі проблемні та спірні моменти.

Завдяки чіткому плануванню, толерантності та взаємоповаги між батьками першокурсників і викладачами університету було налагоджено конструктивний діалог, окреслено напрямки подальшої співпраці.

Злагоджена робота усіх учасників освітнього процесу неодмінно забезпечить продуктивний результат – формування молодого фахівця і справжньої особистості!