Подолання стресу із психологом університету

У ПВНЗ “Буковинський університет” була організована зустріч здобувачів другого магістерського рівня вищої освіти спеціальностей: 071 “Облік і оподаткування”, 072 “Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок” і 122 “Комп’ютерні науки” з практичним психологом Наталією Михайлюк.

Під час зустрічі вели розмову про стрес та його подолання, тестували майбутніх магістрів на стресостійкість та проводили арт терапію спрямовану на зменшення рівня тривожності у здобувачів. Також був проведений найпростіший тест на визначення психологічного стану людини. До зустрічі долучилися викладачі, які працюють з цими здобувачами, які теж прийняли участь в тестуванні.

Всі учасники зустрічі отримали цінні поради психолога! Наталія Михайлюк нагадала, що всіх здобувачів та викладачів чекає на індивідуальні зустрічі.