Урочисте відкриття Тижня права в Буковинському університеті

2 жовтня 2023 року на юридичному факультеті ПВНЗ “Буковинський університет” в актовій залі відбулося урочисте відкриття Тижня права.

З вітальним словом до майбутніх правників звернувся Президент ПВНЗ “Буковинський університет”, професор Михайло МАНИЛІЧ, який акцентував увагу на значимості цієї професії. Думку продовжила декан юридичного факультету Стелла КЕЛЬБЯ.

Після привітань першим проректором ПВНЗ “Буковинський університет” Світланою ПЕЛИПЧУК були вручені подяки та грамоти найактивнішим студентам юридичного факультету, які беруть участь у громадському житті університету та досягли успіхів у різних сферах.

Офіційна частина завершилася, розпочався святковий концерт. Студенти юридичного факультету різних груп співали, розказували вірші, ставили номери. Науково-педагогічний колектив як юридичного факультету, так і факультету інформаційних технологій та економіки підтримував виступаючих гучними оплесками.

Наостанок, ведучі заходу Анастасія ІЛАЩУК та Вадим ГОЛУНГА побажали плідної роботи на Тижні права, який тільки розпочався.

Висловлюємо вдячність кафедрі професійних та спеціальних правових дисциплін за активну участь в організації свята права.