30 жовтня 2025 року на юридичному факультеті було проведено відкрите практичне заняття з освітнього компонента «Цивільне та сімейне право» на тему «Речі як об’єкти цивільних правовідносин» у групі П-301, здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.
Організатор – доцент кафедри фундаментальних юридичних дисциплін, доцент, к.ю.н. Ігор Утєхін. Під час заняття було охоплено варіативні види роботи студентів: усне опитування, вирішення тестових завдань, ситуативних завдань та задач за темою. Активно застосовувались сучасні засоби ІТ технологій, вироблялись уміння та навички роботи з актами цивільного законодавства України при вирішенні завдань. Акцент робився на вмінні аргументувати власну позицію. Здобувачі освіти показали відмінні та хороші знання з теми, отримали гарні оцінки. Мета відкритого практичного заняття була досягнута.
Присутніми на занятті були: декан юридичного факультету доц., к.юн. Стелла КЕЛЬБЯ, завідувачка кафедри фундаментальних юридичних дисциплін, доц. к.юр.н. Іванна ПОЛОНКА.

