Відкрите засідання кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін Буковинського університету

30 березня 2023 року відбулося відкрите засідання кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін ПВНЗ “Буковинський університет “. Разом з членами кафедри та представниками Студентського комітету, засідання відвідала і декан юридичного факультету Сучавського університету імені Штефана Чел Маре, пані Камелія Ігнатеску.

На засіданні було обговорено зміст освітньо-професійної програми Право на здобуття другого освітнього рівня магістр, визначено сучасні тенденції юридичної науки. Пані Камелія запропонувала внести до освітньо-професійної програми навчальну дисципліну “Правове регулювання реінтеграції”.

Пропозицію декана внесено в протокол засідання кафедри та буде винесено на розгляд чергового засідання Науково-методичної ради юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет “.