Відкрита лекція на кафедрі професійних та спеціальних правових дисциплін

Кафедра професійних та спеціальних правових дисциплін ПВНЗ “Буковинський університет” у цьому навчальному році розпочинає нову серію відкритих лекцій та семінарських занять.

7 вересня 2023 року відбулася відкрита лекція завідувача кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, доктора юридичних наук Ольги СЕЛЕЗНЬОВОЇ, присвячена проблемам формування інформаційного права у сучасних умовах. На заході були присутні декан юридичного факультету, к.ю.н. Стелла КЕЛЬБЯ, доценти, к.ю.н. Іванна ПОЛОНКА, Леся РУСНАК та студенти груп П-201, Пз-200, П-301, П-401, Пм-501, Пм-601.

При організації лекційного заняття було використано мультимедійний проектор для оптимального сприйняття інформації, основні тези якої представлено в презентації. Лекція проводилася з активним залученням слухацької аудиторії до дискусії та обговорення актуальних для сьогодення питань. Рефлексією відкритої лекції стало колективне виведення висновків з розглянутої теми.

Захід пройшов у дружній, невимушеній атмосфері та спонукав замислитися слухачів про вплив сучасних інформаційних технологій на їхнє життя та існуючі правовідносини. Чекаємо наступних зустрічей!