Відкрита лекція з трудового права

2 жовтня 2024 року згідно графіку відкритих занять, затвердженого кафедрою професійних та спеціальних правових дисциплін ПВНЗ “Буковинський університет”, доцентом вищезазначеної кафедри, к.ю.н. Лесею РУСНАК організовано та проведено відкриту лекцію на тему “Правове регулювання укладання трудового договору” з навчальної дисципліни “Трудове право” для студентів другого курсу.

Лекцію відвідали декан юридичного факультету, к.ю.н., доцент Стелла КЕЛЬБЯ, завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н., професор Ольга СЕЛЕЗНЬОВА, викладач кафедри професійних і спеціальних правових дисциплін, адвокат-практик Людмила БІЛІНСЬКА.

Лекцію проведено в цікавому форматі: підіймаючи актуальність теми в сучасних реаліях, лектор проводить паралель з історичними витоками, досліджує генезу явища колективного договору, ставить перед студентами питання, на які колективно пропонується знайти відповідь за допомогою бази законодавства та наукової доктрини.

Заняття було побудовано методично правильно і досягло своєї мети; широко застосовано методи фронтальної роботи із здобувачами освіти.

Дякуємо лектору за пізнавальну та нестандартну форму подачі навчального матеріалу!