Відкрита лекція з ювенального права

14 березня 2024 року на юридичному факультеті ПВНЗ “Буковинський університет” у відповідності з річним планом роботи кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін і графіком взаємовідвідування занять завідувачем кафедри, д.ю.н., професором Ольгою СЕЛЕЗНЬОВОЮ проведено відкриту лекцію “Основні поняття і категорії ювенального права” для студентів третього курсу ( група П-301).

Лекцію відвідали декан юридичного факультету, к.ю.н. Стелла КЕЛЬБЯ, завідувач кафедри фундаментальних юридичних дисциплін, к.ю.н. Ігор УТЄХІН, доценти кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н. Іванна ПОЛОНКА та Леся РУСНАК, куратор юридичної клініки, аспірант Ярослав КУШНІР.

При викладі лекційного матеріалу застосовувалися різні методи: аналогії, дискусії, попереднього опитування, теоретичного огляду, аналізу нормативно-правової бази. Широко наводилися приклади з практики.

Лекція пройшла цікаво і пізнавально. Наостанок студенти отримали завдання для підготовки до семінарського заняття по розглянутій на лекції темі.

Дякуємо лектору та присутнім за активну роботу!