Відкрита лекція з міжнародного права

5 жовтня 2023 року у рамках Тижня права для груп П-301, П-401, П-403 та Пм-501 була проведена відкрита лекція з міжнародного права на тему “Міжнародні організації”.

Лектором виступила доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, кандидат юридичних наук Іванна ПОЛОНКА.

Крім студентів на парі були присутні представники науково-педагогічного колективу: декан юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет”, к.ю.н. Стелла КЕЛЬБЯ, завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н. Ольга СЕЛЕЗНЬОВА, завідувач кафедри фундаментальних правових дисциплін, к.ю.н. Ігор УТЄХІН.

Лекція проводилася із застосуванням мультимедійного проектору: транслювалася презентація основних положень навчального матеріалу. У процесі викладання, лектором широко використовувався зворотній зв’язок зі студентами. Цікавим педагогічним прийомом стала технологія аналізу сучасних міжнародних новин у контексті представленої теми.

Результати відкритого заняття обговорено на засіданні кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін та внесено у протокол 2 від 5 жовтня 2023 року.