Онлайн екскурсія до наукових бібліотек країни

8 листопада в рамках святкування всесвітнього дня науки в ім’я миру і розвитку та міжнародного дня бухгалтерії для студентів факультету інформаційних технологій та економіки к.е.н. Наталією Рошко було організовано онлайн екскурсію до наукових бібліотек країни.

Було представлено електронну бібліотеку нашого закладу та основні джерела, які в ній представлені для фахової підготовки за спеціальністю облік і оподаткування. Студентів також познайомили з Національною бібліотекою України ім. В.І.Вернадського, Львівською національною науковою бібліотекою України ім. В. Стефаника та національною бібліотекою Чернівецького національного університету.

Здобувачі отримали інформацію як можна працювати із бібліотеками різних ВНЗ України. “Найголовніше – це бажання навчатися, і завжди можна надолужити пропущену тему” – Сергій Шкарлет міністр освіти України. Любов до книги та вміння користуватись хорошою літературою запорука інтелектуально розвитку студентів.

Дякуємо учасникам та організаторам.