Олександр Банар отримує диплом півфіналіста Всеукраїнського юридичного наукового конкурсу

Участь у наукових конкурсах та конференціях є однією з задач всестороннього становлення молодих науковців. Студенти юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет” проявляють немалі успіхи у цій непростій діяльності.

Так, магістрант групи Пм-501 Олександр БАНАР, узявши участь у Всеукраїнському молодіжному конкурсі “Юридична освіта майбутнього” 2023, подав на оцінювання журі свою наукову роботу (науковий керівник – завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, доктор юридичних наук Ольга СЕЛЕЗНЬОВА ) і у результаті зайняв місце у півфіналі.

Конкурс проводився Радою молодих юристів України за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства молоді і спорту України, а також за сприяння Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Щиро вітаємо нашого молодого дослідника з дипломом півфіналіста та його керівника з непересічною та вагомою перемогою на науковій ниві!