Інтелектуально-правова гра “Знавці права”

29 березня 2024 року доцентом кафедри професійних і спеціальних правових дисциплін ПВНЗ “Буковинський університет”, к.ю.н. Іванною ПОЛОНКОЮ у рамках вивчення навчальної дисципліни “Теорія держави і права” для студентів першого курсу було проведено інтерактивне семінарське заняття, яке відбулося у формі інтелектуально-правової гри “Знавці права”. Метою проведення семінарського заняття у такій формі стало не тільки закріплення теоретичного навчального матеріалу, але й розвинення таких “м’яких” навичок, як робота в команді, швидкість прийняття правильних рішень, вміле делегування повноважень з огляду на сильні сторони учасників своєї команди, покращення ораторських здібностей.

Студенти розбилися на дві команди та взяли участь у восьми конкурсах юридично-пізнавального та ситуативно-практичного спрямування.

Семінар пройшов із запалом, шаленим накалом емоцій; студенти виявили неабияку ерудицію та колективну підтримку.
Так тримати!