Неформальна освіта для здобувачів факультету інформаційних технологій та економіки

На факультеті інформаційних технологій та економіки відбулась чергова зустріч проблемної групи «Все про облік і фінанси» під керівництвом завідувача кафедри обліку і фінансів Наталії Рошко для здобувачів освіти спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», які отримали шанс прослухати безкоштовний вебінар від експерта Катерини Янишеної – лектора AVS онлайн-школи бухгалтерії.

На вебінарі була представлена цікава практична тема для обліковці та фінансистів – «Повний пакет документів для ведення ФОП в Excel: від виписки до звітності». Було представлено питання: як звести доходи по виписці банку в т.ч. через платіжні системи; автоматизацію заповнення форм обліку доходів в Excel; контролю лімітів та перевірки заповнення звітності. По завершенню вебінару відбулося обговорення матеріалу від експерта-практика, обміну думками та питань, що виникли.

Дякуємо AVS онлайн-школі бухгалтерії за цікавий досвід неформальної освіти!