Студентський круглий стіл «Новітні права людини: сучасні виклики та перспективи»

18 квітня 2024 року на юридичному факультеті відбувся студентський круглий стіл «Новітні права людини: сучасні виклики та перспективи», присвячений дослідженню людських прав четвертого покоління під керівництвом доцентки кафедри фундаментальних юридичних дисциплін, к.ю.н., доц. Мирослави ГУДИМИ.

Студенти-представники груп П-11, П-101 та П-301 дослідили проблематику вітчизняної регламентації прав четвертого покоління, зосередившись на праві на смерть (евтаназії), праві на штучне запліднення та сурогатне материнство, праві на зміну статі, праві на укладення одностатевих шлюбів, праві застосування віртуальної реальності та інших, поставили важливі завдання та окреслили серйозні проблеми, які потребують зважених законодавчих рішень.

Жвава дискусія аудиторії супроводжувала обговорення кожного новітнього права, учасники заходу не залишилися осторонь від проблем новітнього покоління людських прав і продемонстрували свою небайдужість до їхнього вирішення. Захід пройшов емоційно та продуктивно, дякуємо всім доповідачам та присутнім учасникам!