Конкурс стіннівок “Моя професія – юрист”

Проведення Тижня права на юридичному факультеті ПВНЗ “Буковинський університет” – непересічна подія. Як науково-педагогічний колектив, так і майбутні правники намагаються зробити акценти на різних проявах юридичної професії, щоб довести значимість цього фаху. У справу йдуть і нетрадиційні методи.

У рамках Тижня права на юридичному факультеті оголошено конкурс стіннівок “Моя професія – юрист”. У цьому конкурсі зголосилися взяти участь усі академічні групи юридичного факультету і недаремно – їх творче натхнення вражає.

Переможців оголосять на урочистому закритті Тижня права, а поки що запрошуємо всіх бажаючих помилуватися творчістю наших студентів на юридичний факультет Буковинського університету.