Музейне заняття з української літератури

Музейне заняття з української літератури студенти груп П-1, К-1, А-1, Ф-1 Фахового коледжу ПВНЗ «Буковинський університет» провели на базі Літературно-меморіального музею Ольги Кобилянської.

Видатна українська письменниця Ольга Кобилянська жила в Чернівцях понад 50 років. У будинку, де зараз знаходиться Літературно-меморіальний музей Гірська орлиця написала і найкращі твори: повісті «Земля», «У неділю рано зілля копала…», «За ситуаціями», «Ніоба», роман «Апостол Черні».

Музейна експозиція розташована в п’яти залах. У трьох розкрито життєвий і творчий шлях Ольги Кобилянської, її літературні зв’язки. А в меморіальних кімнатах робочому кабінеті й спальні все подано так, як було за її життя. У них експонуються особисті речі Ольги Кобилянської, стоять меблі, якими вона користувалася. Меморіальні також двір і великий садок біля приміщення музею.

Першокурсники із захопленням поринули в епоху творення нової української літератури, феміністичного руху початку ХХ ст., активною учасницею яких була наша землячка Ольга Юліанівна Кобилянська.