Круглий стіл “Сучасні проблеми правоохоронної діяльності в Україні” за участі стейкхолдерів

4 жовтня 2023 року згідно затвердженого плану заходів, приурочених до Тижня права, на юридичному факультеті ПВНЗ “Буковинський університет” відбувся круглий стіл “Сучасні проблеми правоохоронної діяльності в Україні” за участі стейкхолдерів.

На круглий стіл було запрошено відомих юристів-практиків Чернівецької області, а саме: голову Ради адвокатів в Чернівецькій області Аллу ЄЗЕРСЬКУ, заступника начальника УГІ ГУНП в Чернівецькій області, підполковника поліції Валерія ЛІСОВОГО, начальника сектору організаційного забезпечення діяльності місць тимчасового тримання осіб ГУНП в Чернівецькій області, підполковника поліції Володимира ВОЛОЩУКА, інспектора ювенальної превенції Анатолія ШИШКОВСЬКОГО та інших правників правоохоронної галузі.

Модератор і організатор заходу, декан юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет”, к.ю.н. Стелла КЕЛЬБЯ та проректор ПВНЗ “Буковинський університет”, к.п.н. Світлана ПЕЛИПЧУК виступили з вітальними словами. Юристи-практики представили присутнім доповіді, які з практичної сторони розкрили професію правника.

Працівниками поліції презентовано роботу управління головної інспекції ГУНП в Чернівецькій області та продемонстровано роботу проекту Національної поліції “Custody Records”.

Наводилися справжні життєві ситуації, розбиралися склади злочинів та процесуальні аспекти правоохоронної діяльності. Зав’язалася жвава дискусія, яка була насичена цікавими фактами та професійними порадами і консультаціями. Присутні на заході завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н. Ольга СЕЛЕЗНЬОВА та доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ф.н. Галина МОРАРАШ також взяли участь в обговоренні питань, пов’язаних з відповідальністю неповнолітніх.

За результатами роботи дійшли домовленості щодо проведення ознайомчих візитів до ІТТ № 1 м. Чернівці та до підрозділів поліції області де функціонує система «Custody Records». Поряд з цим, обговорено питання про можливість проходження виробничої практики студентів у підрозділах ГУНП в Чернівецькій області.

Круглий стіл пройшов надзвичайно пізнавально та корисно для всіх присутніх, а особливо для молодого покоління майбутніх юристів.

Висловлюємо щиру вдячність нашим гостям за активну участь і важливий внесок у проведенні наших заходів.

Надіємося на подальшу співпрацю та спільне досягнення нових вершин в майбутньому!