Навчальний тренінг «Сучасні платформи для онлайн навчання» на базі ITeachers Meet-Ups

Завідувач кафедри комп’ютерних систем і технологій к.т.н., доц. Артеменко Ольга Іванівна 20 жовтня 2022 р. брала участь у навчальному тренінгу «Сучасні платформи для онлайн навчання» на базі ITeachers Meet-Ups, що проводяться спільно Міністерством освіти і науки України та ІТ-компанією SoftServe. Метою тренінгу було обговорення перспектив впровадження онлайн ІТ-освіти у закладах вищої та фахової перед вищої освіти.

Зокрема обговорювали:
• принципи та нормативне забезпечення для платформ онлайн освіти;
• результати та уроки експерименту запровадження дистанціцної та онлайн освіти;
• як співпрацюють заклади освіти та бізнес аби модернізувати освітній процес в умовах воєнного стану;
• навчальні можливості для викладачів, які прагнуть ефективно працювати онлайн в освіті.

ПВНЗ «Буковинський університет» завжди відкритий для освітніх інновацій, аби завдяки синергії освіти та бізнесу, нашій сталій співпраці, спільно шукати рішення та впроваджувати проекти, що підвищують ефективність освіти.