Загальнокафедральний семінар “Методика роботи над науковим текстом”

7 березня 2024 року кафедрою професійних та спеціальних правових дисциплін ПВНЗ “Буковинський університет” було проведено загальнокафедральний семінар “Методика роботи над науковим текстом”, ініціатором та модератором якого стала завідувач кафедри, д.ю.н., професор Ольга СЕЛЕЗНЬОВА.

На початку семінару з вітальним словом до учасників звернулася декан юридичного факультету, к.ю.н. Стелла КЕЛЬБЯ, яка підкреслила вагомість науково-методичних знань при написанні наукових, курсових робіт тощо; наголосила на важливості наукової роботи та нагадала про можливість вступу у діючі на факультеті студентські наукові гуртки та подальшу роботу у їх складі.

Виступила з доповіддю щодо змісту наукового дослідження, вимог до оформлення публікацій, використаних джерел, та методики роботи над науковим текстом професор Ольга СЕЛЕЗНЬОВА. Як керівників курсових робіт було заслухано к.ю.н., доцентів кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін Іванну ПОЛОНКУ та Лесю РУСНАК, які зупинилися на вимогах до написання і оформлення курсових робіт, академічній доброчесності, критеріях оцінювання та запропонували оновлені на засіданні кафедри теми з курсових робіт на вибір студентів.

Висловлюємо вдячність організаторам заходу, а також членам студентського гуртка “Наукове товариство”, зокрема Олександру БАЛАНУ, за надану допомогу!

Відкриваємо двері у світ науки разом!