Використання методу дуального викладання на лекції з податкового права

21 березня 2024 року в рамках реалізації принципу дуального викладання навчальних дисциплін з метою підвищення рівня якості освітніх компетентностей здобувачів вищої освіти, на одне з лекційних занять з дисципліни “Податкове право” (лектор – декан юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет”, к.ю.н. Стелла КЕЛЬБЯ) було запрошено юриста-практика з досвідом роботи у сфері податкових відносин, куратора юридичної клініки, аспіранта Ярослава КУШНІРА.

Методом почергового викладання була висвітлена тема “Податок на доходи фізичних осіб”. Наукові тезиси були вдало поєднані з практичними аспектами.

Подібна практика викладання значно поглиблює у студентів отримані на заняттях знання та сприяє їх більш ґрунтовому становленні як фахівців.

Дякуємо нашим лекторам за впровадження нових методик викладання у навчальний процес!