Зустрічі з батьками випускних груп Фахового коледжу ПВНЗ “Буковинський університет”

8 квітня 2024 року у змішаному (очно-дистанційному) форматі було проведено зустріч з батьками студентів випускних груп П-31, Пз-31 юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет”. Організатор – куратор, к.ю.н., доцент кафедри фундаментальних юридичних дисциплін Мирослава ГУДИМА.

На збори було запрошено декана юридичного факультету, к.ю.н., доцента Стеллу КЕЛЬБЮ та секретаря приймальної комісії, к.філол.н., доцента Галину МОРАРАШ для обговорення питань складання заліково-екзаменаційної сесії, проходження виробничої практики, складання підсумкової державної атестації та подальше продовження навчання на другому бакалаврському рівні вищої освіти, умовою якого є успішне складання НМТ 2024 (національного мультипредметного тесту) та інші питання організації навчального процесу.

Щиро вдячні батькам за підтриману ініціативу, адже батьківська підтримка та допомога сприяють студентам в успішному підкоренні навчальних висот!