Зустріч зі стейкхолдером – представником Приватбанку Іванчуком Романом

На факультеті інформаційних технологій та економіки відбулася зустріч зі стейкхолдером – представником Приватбанку Іванчуком Романом. Який познайомив майбутніх магістрів спеціальностей 071″Облік і оподаткування”, 072 “Фінанси, банківська справа та страхування”, 122 “Комп’ютерні науки” із різними можливостями співпраці з Приватбанком – науково-дослідної діяльності, навчальної роботи студентів ПВНЗ “Буковинський університет”.

Здобувачі в формі дискусії цікавилися умовами проходження практики в Приватбанку, критеріями оцінювання практики та можливості отримання сертифікатів, що підтверджують її проходження.

Роман Іванчак надав змістовні відповіді та роз’яснення здобувачам. Поділився своїм досвідом роботи в Приватбанку, успіхами кар’єрного зростання та особливостями і тонкощами фахової майстерності.

Зустріч зі стейкхолдером була пізнавальною, цікавою та змістовною для здобувачів.