Зустріч з юристами-практиками та випускниками закладу, присвячена розкриттю можливостей юридичної професії

20 вересня 2022 року на юридичному факультеті ПВНЗ «Буковинський університет» пройшла зустріч з юристами-практиками та випускниками закладу, присвячена розкриттю можливостей юридичної професії.

З вітальним словом виступила декан юридичного факультету, к.ю.н. Кельбя С.Г., яка звернула увагу присутніх на те, що поступаючи до вищого навчального закладу на спеціальність «Право», багато абітурієнтів мають доволі ілюзорні уявлення про професію юриста. Тому, метою сьогоднішнього заходу стало розвіювання міфів, пов’язаних з юриспруденцією, окреслення напрямків спеціалізації майбутньої професії, розширення уявлення про можливості власної реалізації в юридичній професії.

Доповідь декана продовжила студентка 4-го курсу Чекан М., яка розказала про студентський погляд на професію юриста у сучасному світі, навела свої очікування від юридичної діяльності.

Виступаючі надалі практики уже окреслили коло реальності професії юриста. У заході прийняли участь С. М. Кирилюк, заступник начальника відділу ГУНП в Чернівецькій області та Ю. Т. Мінтенко, головний спеціаліст сектору документування у Чернівецькій області відділу організаційної роботи, документування та контролю Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

Цікавою прикладною складовою в кінці зустрічі стало практичне заняття про застосуванню поліграфа (детектора брехні) в юридичній діяльності.

Дякуємо організаторам та юристам-практикам за необхідну зустріч, за переданий досвід та нові стимули для студентської реалізації як фахівців!