Засідання науково-методичної ради факультету Інформаційних технологій та економіки Буковинського університету

Декан факультету Тетяна ШТЕРМА підняла надважливі питання якості освіти – створення умов для формування освітньої траєкторії навчання.

Завідувач кафедри Обліку і фінансів Наталія РОШКО представила дослідження найкращих відеоплатформ освіти для покращення якості освіти здобувачів спеціальностей 071,072,122.

Питання ключових освітніх особливостей удосконалення освітньо-професійних програм спеціальностей 071,072,122 а, відповідно, і силабусів навчальних дисциплін висвітлила завідувач кафедри Комп’ютерних систем і технологій Ольга АРТЕМЕНКО.

Професор Валерій ЄВДОКИМЕНКО зауважив необхідність послідовної та практичної ефективності формування компетентності та професійної свідомості.

Вчимось! Працюємо! Віримо! Перемагаємо!