Засідання Студентського комітету юридичного факультету

26 травня 2023 року відбулося перше у цьому навчальному році засідання Студентського комітету юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет”.

Порядок денний передбачав як організаційні питання, так і вибори керівного складу студентського комітету (протокол № 1 від 26 травня 2023 р.).

У результаті проведеного засідання присутні постановили затвердити керівний склад студентського комітету юридичного факультету у такому складі:
– Ніколаєсі Анастасія – голова студентського комітету юридичного факультету;
– Балан Олександр – перший заступник голови студентського комітету юридичного факультету;
– Мігоряну Ірина-Марія – другий заступник голови студентського комітету юридичного факультету;
– Ніколюк Дар’я та Аузяк Софія – секретарі студентського комітету юридичного факультету.

У ході засідання обрано також представників студентського комітету юридичного факультету, відповідальних за відповідну сферу діяльності на юридичному факультеті (сфери науки, культури, спорту, доброчесності та якості знань та ін.).

Наснаги та успіхів у майбутній діяльності!