Засідання Студентського комітету факультету інформаційних технологій та економіки

Засідання студентського комітету (студкому) Факультету інформаційних технологій та економіки – це важлива подія, що відбувається регулярно і об’єднує представників студентського самоврядування цього факультету для обговорення та вирішення актуальних питань, пов’язаних із життям та діяльністю студентів.

Відбулося перше засідання студентського комітету цьогорічного навчального року. Запрошена декан факультету Тетяна ШТЕРМА, яка разом зі студентами створила особливу атмосферу цієї важливої події.

Перше засідання студентського комітету цього навчального року не лише відзначило початок нового студентського сезону, але і стало важливим моментом для знайомства між студентами, зокрема між старшими та першокурсниками. Старші студенти привітали молодших колег та поділилися корисними порадами щодо успішного навчання та адаптації до університетського життя.

Під час засідання було обговорено плани студентського комітету на майбутнє, включаючи можливі заходи, проекти та ініціативи, які будуть впроваджуватися цього року.

Завершення засідання було супроводжене оптимізмом та ентузіазмом, і всі учасники висловили готовність до подальшої співпраці та розвитку студентського життя на Факультеті інформаційних технологій та економіки. Це перше засідання створило важливі передумови для плідної та сприятливої студентської спільноти у навчальному році 2023-2024.