Засідання студентського гуртка “Наукове товариство”

23 листопада 2023 року відбулося засідання студентського гуртка “Наукове товариство” під головуванням керівника гуртка, завідувача кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н. Ольги СЕЛЕЗНЬОВОЇ.

Захід розпочався з урочистого привітання гуртківців та слухачів декана юридичного факультету, к.ю.н. Стелли КЕЛЬБІ, яка вручила грамоти найактивнішим студентам, що проявили себе і в науковій та навчальній роботі, і в самодіяльності.

Далі на розсуд слухачів були представлені наукові дослідження гуртківців. Доповіді були публічно заслухано та колективно обговорено. Зокрема, виступили Вікторія КІМАКОВСЬКА, Андрій ГОЛЯНИЧ, Ірина-Марія МИГОРЯНУ, Олександр БАЛАН та Дар’я НИКОЛЮК.

На засіданні було прийнято рішення доопрацювати отримані наукові результати, врахувати отримані пропозиції та подати на зовнішню конференцію чи інший науковий захід.
Крім бажаючих слухачів-студентів, на засіданні були присутні представники кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін – доценти, к.ю.н. Іванна ПОЛОНКА та Леся РУСНАК, які взяли активну участь у імпровізований дискусії.

Дякуємо гуртківцям за плідну роботу!