Засідання науково-методичної ради факультету ІТЕ за участю магістрів та здобувачів доктора філософії

Відбулося засідання науково-методичної ради факультету інформаційних технологій та економіки за участю магістрів та здобувачів доктора філософії у форматі питання – відповіді на тему: “Роль науки та інновацій для розвитку освіти, підтримки економіки та ІТ- сфери під час воєнного стану”.

Професор Валерій ЄВДОКИМЕНКО дав відповідь на питання Євгена КОНДЕЛЯ важливості ролі науки та інновацій в умовах воєнного стану.

Ольга АРТЕМЕНКО завідувач кафедри КСіТ зауважила, що потрібно вдосконалювати та розвивати інформаційні технології, зокрема для віртуального та дистанційного навчання. Адже це дасть змогу в умовах воєнного стану охопити та залучити до навчального процесу усіх здобувачів освіти, проводити заняття з дотриманням правил безпеки.

Наталія РОШКО завідувач кафедри обліку і фінансів звернула увагу здобувачів на важливість співпраці з іншими закладами вищої освіти, участь в конференціях, спільних заходах, що сприятиме обміну досвідом та здобутими знаннями, презентувала запрошення на різні освітньо-наукові заходи.

Декан факультету інформаційних технологій та економіки Тетяна ШТЕРМА підсумувала дискусію та висвітлила питання:
-про пріоритети в житті та на роботі і правильне розподілення власних ресурсів;
-про трудовий потенціал та професійне оточення;
-про хоббі, що є джерелом енергії та балансу.

МИРУ ТА ПЕРЕМОГИ НАМ!