Засідання Науково-методичної ради юридичного факультету

16 лютого 2023 року відбулося чергове засідання Науково-методичної ради юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет”. На порядок денний були винесені питання про: організацію освітнього процесу на юридичному факультеті; результати роботи з іноземними стейхолдерами; результати виробничої практики студентів-здобувачів другого (магістерського) рівня; проведення виховної акції «Подаруй книгу», присвячену до Міжнародного дня дарування книги; включення до тематики освітніх компонентів питання з вивчення принципів безбар՚єрності (за рекомендацією Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації).

Крім того на засіданні Науково-методичної ради було обговорено плани роботи кафедр юридичного факультету на ІІ семестр 2022-2023 навчальний рік та затверджено План заходів студентів юридичного факультету.

Окремим питанням розгляду Науково-методичної ради стало обговорення засад академічної доброчесності у вищих навчальних закладах. З доповідями виступили декан юридичного факультету, к.ю.н. Кельбя С. Г., завідувач кафедри спеціальних та професійних правових дисциплін, д.ю.н. Селезньова О. М., завідувач кафедри фундаментальних дисциплін, к.ю.н. Утєхін І. Б.

На засіданні бути присутні представники Студентського комітету Андрій Голянич та Кімаковська Вікторія, які брали активну участь в обговоренні відповідних питань.

Результатом проведення засідання Науково-методичної ради юридичного факультету стало оформлення протоколу №7 від 16 лютого 2023 р. з відповідними ухваленими рішеннями по розглядуваним питанням.