Планове засідання юридичної клініки Буковинського університету

24 квітня 2023 року відбулося чергове, планове засідання юридичної клініки ПВНЗ “Буковинський університет”, метою якого стало науково-практичне обговорення актуальних змін законодавства України в умовах воєнного стану.

В обговоренні взяли участь: куратор юридичної клініки, викладач кафедри фундаментальних юридичних дисциплін Ярослав КУШНІР, викладач кафедри професійних та спеціальних правових дисципліни, адвокат Людмила БІЛІНСЬКА, магістр юридичного факультету Андрій ГОЛЯНИЧ та члени юридичної клініки. Учасники засідання виступили з доповідями, обговорили нагальні питання, визначилися з формою змісту майбутніх консультаційних зустрічей з потенційними відвідувачами, окреслили аспекти, винесені на подальшу перспективу розвитку юридичної клініки.

Засідання пройшло у дружній атмосфері, зі значною професійною вигодою для сторін.
Прямуємо до професійного зростання!