Святкові засідання наукових гуртків на юридичному факультеті

2 жовтня 2023 року у рамках Тижня права на юридичному факультеті ПВНЗ “Буковинський університет” відбулися святкові засідання наукових гуртків.

Розпочав свою діяльність студентський гурток “Наукове товариство” (керівник – завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н. Ольга СЕЛЕЗНЬОВА).

На засіданні було одноголосно обрано старосту гуртка: ним став студент групи П-101 Олександр БАЛАН. Також було визначено тематичні напрямки роботи членів гуртка.

Науковий гурток “Молодий цивіліст” (керівник – завідувач кафедри фундаментальних правових дисциплін, к.ю.н. Ігор УТЄХІН) здійснював свою роботу на тему “Форми прояву правопорушень у сучасному суспільстві”, де виступали з доповідями як сам керівник, так і члени гуртка.

Бажаємо нових наукових звершень у цьому навчальному році!