Майстер-клас “Основи самооборони”, приурочений до Всесвітнього дня спортивної боротьби

28 травня 2024 року за ініціативою Студентського комітету та підтримки декана юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет”, к.ю.н., доцента Стелли КЕЛЬБІ, відбувся майстер-клас “Основи самооборони”, приурочений до Всесвітнього дня спортивної боротьби.

Наші визнані на всеукраїнському та міжнародному рівні спортсмени, майбутні правознавці – Дар’я НИКОЛЮК, Максим БОГУШ та Єгор РАЙЛЯНУ запросили всіх бажаючих приєднатися до прихильників краси та сили спортивної боротьби.

На заході було представлено багато цікавих активностей, тренінгів з азів самооборони.

Висловлюємо вдячність організаторам за неповторні емоції, нові спортивні знання та незабутні враження!

Сила, витримка, перемога – девіз майбутніх юристів!