Літературно-мистецький захід “Читання і юриспруденція. Висока література та аналогії сучасності”

8 грудня 2023 року кафедрою професійних та спеціальних правових дисциплін ПВНЗ “Буковинський університет” та Студентським комітетом проведено літературно-мистецький захід “Читання і юриспруденція. Висока література та аналогії сучасності”, організований у підтримку Всеукраїнської інформаційно-просвітницької тематичної акції “Національний тиждень читання”, який проходив з 4 до 10 грудня 2023 року.

З вітальним словом виступила декан юридичного факультету, к.ю.н. Стелла КЕЛЬБЯ, яка підкреслила роль читання для особистості та для майбутніх юристів. Прозвучали доповіді представників кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін: завідувача, д.ю.н. Ольги СЕЛЕЗНЬОВОЇ, доцентів, к.ю.н. Іванни ПОЛОНКИ та Лесі РУСНАК.

Далі представили свої презентації, присвячені аналізу улюблених книг, студенти, серед яких Дар’я НИКОЛЮК, Євген КУЦИН, Віталіна ГАВАЛЕШКО, Карина ТОФАН та інші.
Літературне обговорення, формування позицій та ставлень забезпечило проведення цікавого та конструктивного мультидіалогу.

Кафедра професійних та спеціальних правових дисциплін висловлює вдячність Студентськиму комітету за допомогу в організації заходу.