Захід, приурочений до Дня визволення території України від німецьких загарбників

30 жовтня 2023 року у ПВНЗ “Буковинський університет” проведено захід, приурочений до Дня визволення території України від німецьких загарбників, що відзначається щорічно 28 жовтня на території усієї держави.

Захід розпочався виступом викладача кафедри фундаментальних юридичних дисциплін Ярослава КУШНІРА , який детально розповів про участь України в Другій світовій війні та проінформував студентів про ключові події війни, про важливість вшанування пам’яті загиблих.

Активну участь у заході виявили і присутні – декани, наукове-педагогічний колектив і студенти як юридичного факультету, так й факультету інформаційних технологій та економіки.

Зокрема, студенти виступили з презентаційними проектами на такі теми:
Карина ТОФАН – “28 жовтня – день визволення України від німецьких загарбників”;
Євген КУЦИН – “Депортація кримських татар”;
Дар’я НИКОЛЮК – “Історія ветерана Великої Вітчизняної Війни”;
Віталіна ГАВАЛЕШКО – “Наслідки визволення України”;
Олександр ДУДКА – “Здобуття української незалежності та Українська Повстанська Армія”.

Усі учасники старанно підготувалися до заходу, виявивши тим самим свою повагу до ветеранів Другої світової війни.