Круглий стіл “Legal terminology in various fields of law (peculiarities of the English Language)”

26 квітня 2024 року на юридичному факультеті ПВНЗ “Буковинський університет” у рамках заходів, приурочених до Міжнародного дня англійської мови, було проведено круглий стіл “Legal terminology in various fields of law (peculiarities of the English Language)”.

На заході виступили декан юридичного факультету, к.ю.н., доцент Стелла КЕЛЬБЯ, завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н., професор Ольга СЕЛЕЗНЬОВА, доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н. Іванна ПОЛОНКА, які розкрили значення вивчення англійської мови для юристів, познайомили з основами термінологічного апарату деяких галузей права та їх звучанням на англійській мові, зупинилися на перспективах подальшого впровадження знань з англійської мови у професійну діяльність.

Студенти бакалаврату і Фахового коледжу, присутні на заході, задавали питання, вступали в дискусію, працювали над розширенням словникового запасу.

Проведення подібних заходів мотивують студентів до поглиблення мовних навичок, що стане у пригоді майбутньому фахівцеві. Адже недарма Бенджамін Франклін казав: “An investment in knowledge pays the best interest” – iнвестуйте свій час у вивчення англійської мови і ви не пожалкуєте!