Правовий квіз “Конституція – Основний Закон України”

6 жовтня 2023 року в рамках заходів, приурочених до Тижня права, відбувся Правовий квіз “Конституція – Основний Закон України”, модератором і організатором якого виступила доцент кафедри фундаментальних юридичних дисциплін, к.ю.н. Мирослава ГУДИМА.

Доцент звернулася до учасників та гостей заходу зі вступним словом, акцентувала увагу на значенні Конституції нашої держави та відзначила декілька цікавих фактів щодо її становлення та прийняття. Далі – відбулася захоплююча гра-вікторина.

У заході взяли участь представники груп П-31, П-401 та П-403, які азартно працювали над вирішенням цікавих та різноманітних завдань вікторини, пропонуючи креативні підходи до їх розв’язання. Студенти продемонстрували гарні знання норм Конституції та теорії конституційного права, брали активну особисту участь в запропонованих завданнях, старанно та налолегливо виборюючи бали для своєї команди. Гра в командах дала змогу відчути та зміцнити командний дух, продемонструвала вміння студентів працювати разом та йти до спільної мети.

Захід відбувся в цікавій, невимушеній та дружній атмосфері. Відрив між командами був мінімальним і у результаті всі учасники заходу були нагороджені дипломами.

На заході були присутні декан юридичного факультету, к.ю.н. Стелла КЕЛЬБЯ, завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н. Ольга СЕЛЕЗНЬОВА, завідувач кафедри фундаментальних юридичних дисциплін к.ю.н. Ігор УТЄХІН.

Усі учасники та гості квізу отримали позитивні враження та закріпили свої знання.