Юридична клініка Буковинського університету розпочала свою роботу

З початком нового навчального року розпочала свою роботу і юридична клініка ПВНЗ “Буковинський університет”.

Швидкі суспільні зміни не змусили себе довго чекати і вже 31 серпня 2023 року до молодих юристів звернувся військовий офіцер, артилерист, який на даний час боронить рідну землю. Його цікавило питання пенсійного забезпечення родичів (відповідно до Закону України “Про загально обов’язкове соціальне страхування”). Відповідно, було надано належну безоплатну правову допомогу та оформлено відповідне звернення до ГУПФУ в Чернівецькій області (згідно до Закону України “Про звернення громадян”).

Правова підтримка військових, захист їх прав – нині основне завдання будь-якого юриста. Це черговий крок, який наближає нашу перемогу.

Також, юридична клініка ПВНЗ “Буковинський університет” вже прийняла чергові звернення громадян щодо одержання безоплатної правової допомоги, яку надали куратор клініки – викладач кафедри фундаментальних юридичних дисциплін Ярослав КУШНІР та магістрант, член юридичної клініки Анастасія ШАНДРО.

Активний старт роботи юридичної клініки ознаменував вагомість її функціонування та користь для суспільства.

Бажаємо плідної подальшої роботи!

Безоплатна правова допомога надається за адресою: м.Чернівці, вул. Ч.Дарвіна 2-А.

Запис за телефоном :
(0372) 55-36-08