“Адвокатські зустрічі” на юридичному факультеті

6 жовтня 2023 року у рамках Тижня права на юридичному факультеті ПВНЗ “Буковинський університет” відбулися адвокатські зустрічі на тему “Ні – наркотикам!”

Модератор і організатор заходу викладач кафедри професійних і спеціальних правових дисциплін, практикуючий адвокат Людмила БІЛІНСЬКА, представила запрошених гостей: адвокатів Валентина МІЗЮКА та Любов ГРИГОРЧУК.

Захід почався вітальним словом від декана юридичного факультету, к.ю.н. Стелли КЕЛЬБИ. Після чого троє адвокатів познайомили присутніх з практичними нюансами своєї професії, зупинилися на процедурних моментах, розказали реальні життєві ситуації, пов’язані з наркотиками та психотропними речовинами.

Такі своєрідні адвокатські консультації були цікаві не тільки студентам, але й представникам науково-педагогічного колективу, що взяли участь у заході (завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н. Ольга СЕЛЕЗНЬОВА, завідувач кафедри фундаментальних юридичних дисциплін, к.ю.н. Ігор УТЄХІН, доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н. Іванна ПОЛОНКА, доцент кафедри фундаментальних правових дисциплін, к.ю.н. Мирослава ГУДИМА).

Висловлюємо вдячність вельмишановним адвокатам за практичні поради майбутнім правникам!