Студенти юридичного факультету проти булінгу!

15 травня 2023 року під керівництвом завідувача кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н. Селезньової О.М. та ініціативою членів Студентського комітету Олександра Балана та Ірини-Марії Мигоряну відбувся навчально-профілактичний виховний захід “STOP булінгу!”

Подія об’єднала як науково-педагогічний колектив, так і студентів різних груп (П-11, П-101, П-21, П-201, П-303, Пм-501), які рішуче виступили проти ганебного явища булінгу.

На початку заходу з виховними лекціями виступили декан юридичного факультету, к.ю.н. Кельбя С.Г. та доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н. Руснак Л.М. Далі слово було надано студентам, які висловили свої думки публічно та через підготовлені презентації. Після виступів студенти прийняли участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі “Stop булінг!” від платформи “На урок”.

“Ми хочемо жити у цивілізованому, європейському суспільстві, позбавленому проявів насильства, і доклалемо до цього максимум зусиль!” – заявили наші студенти.