#Івасюку75 – зустріч з Оксаною Івасюк, сестрою композитора

5 березня у Чернівецькому обласному меморіальному музеї Володимира Івасюка відбулася розмова-зустріч про життя та творчість геніального Володимира Івасюка.
Спікерка заходу – Оксана Івасюк, кандидат філологічних наук, сестра композитора.

Студенти ПВНЗ “Буковинський університет” долучилися до дискусії та із захопленням слухали спогади сестри Володимира про його глибокий патріотизм до української культури.

“Французи, італійці, росіяни і всі інші народи співають своїми мовами, і їх ніхто не називає націоналістами. А ми, українці, уже із самої колиски стаємо націоналістами, якщо матері співають нам українські колискові. Тому нас перевиховують у концтаборах. Українець перестає бути націоналістом аж тоді, коли зневажає свою мову, пісню, свої національні традиції, любить усе, крім свого рідного.”

Володимир ІВАСЮК.