Міжвузівський науково-практичний семінар

«ЕКОНОМІКА ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ: УПРАВЛІННЯ ТА ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ» – саме така тематика міжвузівського науково-практичного семінару об’єднала18 квітня на факультеті інформаційних технологій та економіки ПВНЗ «Буковинський університет» науковців та здобувачів закладів освіти з різних областей України.

Організатори семінару – декан факультету інформаційних технологій та економіки, к.е.н., доц. Тетяна ШТЕРМА; завідувач кафедри обліку і фінансів, к.е.н. Наталія РОШКО; доцент  к.е.н., доц., Наталія СТАХОВА.

Розпочала засідання міжвузівського науково-практичного семінару керівник центру забезпечення якості освіти к. філол. н., доц. Галина МОРАРАШ, котра представила  учасників з Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Дніпровського державного аграрно-економічного університету, Поліського національного університету, Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ та Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну.
З вітальним словом виступила директор Департаменту фінансів Чернівецької ОВА Анжела ДЯКОВА.

На семінарі було представлено 25 доповідей учасників з їх обговореннями та діалогом зі здобувачами та їхніми науковими керівниками за основними напрямками: тренди розвитку обліку та ІТ; Soft Skills; забезпечення якості освіти; тенденції розвитку ринку праці, інновації банківської сфери та податкової системи України.
Матеріали доповідей супроводжувалися цінними презентаціями та роз’ясненнями.

Перлиною засідання став виступ Наталії СТЕПАНЕНКО – керівника навчально-наукового центру забезпечення якості освіти Поліського національного університету, яка презентувала «Технології удосконалення внутрішньої системи якості ЗВО».

Після завершення семінару відбулось обговорення векторів подальшої наукової роботи, відзначено внесок практиків, які взяли активну участь в обговоренні питань, актуальних сьогодні в економіці та ІТ.

Результатом зустрічі буде друк матеріалів міжвузівського науково-практичного семінару окремим виданням збірника «Науковий простір» факультету інформаційних технологій та економіки ПВНЗ «Буковинський університет». Усі доповідачі отримають сертифікати за участь.

Щиро дякуємо організаторам заходу та всім учасникам за обмін думками та досвідом. Дякуємо ЗСУ за можливість вдосконалюватись та розвиватись!