Науковці ПВНЗ “Буковинський університет” взяли участь у Міжнародній науковій конференції в м.Сучава (Румунія)

15-16 червня 2023 року делегація науковців ПВНЗ “Буковинський університет” на чолі з деканом юридичного факультету, к.ю.н. Стеллою КЕЛЬБЕЮ взяла участь у роботі Міжнародної наукової конференції “Порушуючи межі: дослідження правових імперативів права та державного управління в цифрову добу”, яка проходила на базі Сучавського університету імені Штефана Чел Маре (м.Сучава, Румунія).

Захід відбувся на високому науковому та організаційному рівні. Були присутні представники навчальних закладів вищої освіти як Румунії, так і України, представники влади, видавництв, організацій. З вітальними словами на відкритті конференції виступили: Президент видавництва “Люмен” (м.Яси), професор Санду АНТОНІО, міський голова Сучави Іон ЛУНГУ, Президент Асоціації дипломатів Румунії, професор Іон АНҐЕЛ, декан юридичного факультету Чернівецького національного університету, д.ю.н.Віталій ВДОВІЧЕН, декан юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет”, к.ю.н. Стелла КЕЛЬБЯ, декан юридичного факультету Сучавського університету імені Штефана Чел Маре Камелія ІГНАТЕСКУ та інші.

Президія побажала учасникам творчого натхнення та плідної співпраці, і відкрила пленарне засідання. Змістовні доповіді та аргументовані дискусії стали окрасою цього заходу. З цікавістю слухали науковці виступи декана факультету генеральної економіки та права Академії економічних досліджень Молдови (м.Кишинів) В’ячеслава ЗАПОРОЖАНА, провідного фахівця конституційного права, професора Аугустіна ЗЕГРЯНА, декана юридичного факультету Запорізького національного університету, д.ю.н., професора Тетяну КОЛОМОЄЦЬ та інших.

Декан юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет”, к.ю.н. Стелла КЕЛЬБЯ також представила свою доповідь “Права і свободи людини та громадянина під час воєнного стану”, яку доповідала на англійській мові. Доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін ПВНЗ “Буковинський університет”, к.ю.н. Леся РУСНАК активно брала участь у обговоренні дискусійних питань.

Дякуємо організаторам за можливість обміну науковими досягненнями, організацію конференції на високому рівні та новий досвід міжнародної співпраці.