Міжнародний день з охорони праці в Буковинському університеті

У продовження марафону заходів з охорони праці, безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки, 29 квітня 2024 року на юридичному факультеті ПВНЗ “Буковинський університет” відбувся тематичний захід у формі науково-практичного семінару, приурочений до Міжнародного дня з охорони праці (28 квітня).

Семінар пройшов за участі лектора – аспіранта, викладача-практика та відповідального за охорону праці університету Ярослава КУШНІРА, учасників – доцента кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н. Лесі РУСНАК, завідувача кафедри обліку і фінансів, к.е.н., Наталії РОШКО та студентів всіх факультетів університету.

За результатами заходу студенти ознайомились з законодавством про охорону праці, визначили якими соціально-трудовими гарантіями користуються роботодавець та працівник, як реалізувати своє право на безпечні умови праці, що таке інструктаж з охорони праці та яких видів він буває, а також як діяти у випадку порушення роботодавцем права на охорону праці.

Будемо знати свої права у сфері праці!