Міжнародний день європейських мов у Буковинському університеті

З нагоди Міжнародного дня європейських мов, другий рік поспіль юридичний факультет та факультет Інформаційних технологій та економіки ПВНЗ “Буковинський університет” підтримує таку подію, організувавши у цьому навчальному році квест-тренінг “Подорожуємо Європою”.

Захід був проведений англійською мовою викладачем кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін Мариною ТРАЧУК.

Перед початком роботи учасників заходу виступили декани факультетів, які підкреслили важливість знання іноземних мов майбутніми юристами, ІТ-фахівцями, обліковцями, фінансистами особливо за сучасних складних умов.

У ході квест-тренінгу кожний студент групи ПАФК-101, ПАФК-201, ПАФК-501 висловив свою думку на рахунок важливості спілкування з іншомовними особами та іноземними громадянами під час роботи, подорожування та відпочинку.

Інтеграційна складова заходу дозволила розширити знання у галузях географії, історії, політології.

Прямуємо разом до європейського суспільства!